Main image

Naujienos

Japonų grožio ir puikios savijautos paslaptys

Japonų grožio ir puikios savijautos paslaptys

Mieli Bičiuliai,

Norime Jus pakviesti į pokalbį apie japonų sveikatos ir puikios savijautos paslaptis, kuris vyks vasario 21d. (trečiadienį) 18val. mūsų Salone.
Išgirsime naujų faktų apie neturistinę Japoniją, jų papročius ir mitybos įgūdžius. Ragausime įvairios japoniškos arbatos, o taip pat išgirsime daug naujos informacijos apie Dr.Ohhira sukurtas maisto papildų formules.
Nuo šiol mūsų Salone galima įsigyti Jūsų pamėgtų ir įvertintų Dr.Ohhira produktų - geriamo kolageno, probiotikų, Kampuku muilo bei kremo su probiotikais.
Kviečiame mus aplankyti!

Grafikos meno paroda

Grafikos meno paroda

Kviečiame visus bičiulius kartu atidaryti grafikės Indrajos Raudonikytės meno parodą
"Žalios žalios žolyno akys".
Parodos atidarymas vyks š.m. sausio 25d (ketvirtadienį) 18,00val. Salone "Jaukūs namai"

Su artėjančiomis Šv.Kalėdomis!

Su artėjančiomis Šv.Kalėdomis!

Mieli Bičiuliai,
Sveikiname su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis ir kviečiame užsukti pas mus ir įvertinti natūralumu dvelkiančią kolekciją, o taipogi išskirtinę lininę Kalėdų eglutę!

Sugiharos savaitė

Sugiharos savaitė

Mieli bičiuliai,
Kartu su Japonijos ambasada Lietuvoje, Kauno savaivaldybe ir VDU organizuojame tris tautas vienijantį festivalį Sugiharos savaitė.
Jis vyks š.m. rugsėjo 2-9d. įvairiose Kauno tarpukarį menančiose edrvėse, kur trijų tautų menininkai bei mokslininkai dalysis idėjomis apie Japonijos vice-konsulą Čijūnę Sugiharą, kuris karo metais rezidavo Kaune ir išgelbėjo apie 6000 žmonių nuo Holokausto.
Paskyra FB: Sugihara Week.

1 2 3 4 5